Kurumsal

Firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında Salih PAK tarafından PAK YAPI adı altında kurulan genç bir firmadır. Buna nazaran günümüz teknolojisini ve tasarımını harmanlaştırmayı düstur edinen firmamız genç ve dinamik kadrosuyla inşaat sektörüne yenilikçi ve çağdaş bir imza atmayı hedeflemiştir. Hedeflerimiz daha yaşanabilir alanların hayata geçirilmesi.

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi hedefleyen, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen tasarımlara yön vermek.

Yeni yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “Pratik , Akıllı ve Karlı Yatırım” anlayışı ile hareket etmek.

Edindiği deneyimi tüm çalışanlarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı oluşturmak, sahip olduğu potansiyel sayesinde, tasarımlarında kendi kültürünü yansıtabilmeyi böylece farklı coğrafyalarda da adından söz ettirerek uluslar arası alanda söz sahibi olmak.


Kalite Politikamız

Firmamız kurulduğu günden bugüne

 • Firma itibarının sürekliliğini sağlamak.
 • Kalite düzeyinin yükseltilmesi için bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek.
 • Yüksek standartlarda şirket için yönetim geliştirmek ve uygulamak.
 • Doğru, verimli, karlı fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek.
 • Hizmet beklentisini en üst düzeyde kalitede karşılamak ve memnuniyeti sağlamak.
 • Çevreye saygılı olmak.

 • Başkanın Mesajı

  Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi hedefleyen, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen tasarımlara yön veriyoruz.

  Yeni yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişleten, mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek, “Pratik, Akıllı ve karlı Yatırım” anlayışı ile hareket ediyoruz.

  Edindiğimiz deneyimi tüm çalışanlarımıza aktararak ve yüksek standartlarda çalışma ortamı oluşturarak, sahip oldukları potansiyel sayesinde, tasarımlarında kendi kültürünü yansıtabilmesini, böylece farklı coğrafyalarda da adından söz ettirerek uluslararası alanda söz sahibi olmayı hedefliyoruz.


  Burhaniye Mahallesi Atatürk Bulvarı No:1/23 Kat:2 Düzce / Merkez
  +90 380 523 0 353
  +90 380 523 0 353
  info@pakyapi.com.tr
  Pak Yapı | Copyright © 2017